Volná pracovní místa

Obsluha vstřikovacího lisu

po zapracování nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou. Příspěvek na závodní stravování, motivující mzdové ohodnocení, práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu.
Požadujeme minimálně vyučení, spolehlivost, přesnost, preciznost, ochotu vzdělávat se. Praxe v oboru vstřikování plastů vítána.

V případě zájmu kontaktujte: David Král - ředitel společnosti, tel 725 941 544, dkral@vapi.cz

Mám zájem

Hledáme zájemce o robotiku, automatizaci, CAD/CAM, vývoj a konstrukci

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, příspěvek na závodní stravování, motivující mzdové ohodnocení, možnost profesního růstu, práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu. Perspektivním uchazečům o zaměstnání jsme schopni nabídnout stabilizační byty o velikosti 2+kk v nově kompletně zrekonstruovaném domě. Nástup je dle dohody možný okamžitě.

Požadujeme minimálně vyučení ve strojírenském oboru, spolehlivost, přesnost, preciznost, ochotu vzdělávat se, praxe v CNC obrábění.

V případě zájmu kontaktujte: David Král-ředitel společnosti, tel. 725 941 544, dkral@vapi.cz

Mám zájem

Obsluha CNC strojů (soustruh, frézka)

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, příspěvek na závodní stravování, motivující mzdové ohodnocení, možnost profesního růstu, práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu.
Od července 2016 jsme schopni perspektivním uchazečům o zaměstnání nabídnout stabilizační byty o velikosti 2+kk v nově kompletně zrekonstruovaném domě. Nástup je dle dohody možný okamžitě.

Požadujeme minimálně vyučení ve strojírenském oboru, spolehlivost, přesnost, preciznost, ochotu vzdělávat se. Praxe ve výrobní společnosti výhodou

V případě zájmu kontaktujte: David Král-ředitel společnosti, tel. 725 941 544, dkral@vapi.cz

Mám zájem
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím